Kullanıcı Yorumları

Doç. Dr. Zafer İŞCAN
Ulusal bir firma olarak venöz yetmezlik ve diğer medikal alanlarda ki özverili çalışmaları ve düzenlediği toplantılarla sağladığı bilimsel katkılarından dolayı başta Genel Müdür Cihat bey olmak üzere MES-KON firmasını çalışmalarından dolayı kutluyorum. Doç.
Prof. Dr. Yiğit AKÇALI
Geniş bir ürün yelpazesi var. Ulusal çalışmalar/projeler mutlaka yapılmalı ve desteklenmeli. Bütün büyük firmaları büyük kılan budur. İlk kez katıldım; her şey güzeldi.
Prof. Dr. Şenol YAVUZ
Hastalardan geri dönüşler olumlu. Mütevazı bir o kadar da cesur ve ataksınız, gurur duyuyoruz.
Prof. Dr. Şadan YAVUZ
Firmanızı takdir ediyorum. Ürünlerinizi beğeniyor ve kullanıyorum. Sempozyum ve organizasyon mükemmel. Böyle bir sempozyumu düzenleyen bir Türk firması olması bizim için kıvanç kaynağı. Firmanızı nezdiniz de kutluyorum.
Prof. Dr. Öcal BERKAN
Bilimsel olarak son derece verimli samimi havada geçen âdete bir kongreydi. Elinize, emeğinize sağlık. Benefic kompresyon çoraplarını hastalarımızda kullanıyoruz, olumlu sonuçlar elde ediyoruz.
Prof. Dr. Öcal BERKAN
Bilimsel olarak son derece verimli samimi havada geçen âdete bir kongreydi. Elinize, emeğinize sağlık. Benefic kompresyon çoraplarını hastalarımızda kullanıyoruz, olumlu sonuçlar elde ediyoruz.
Doç. Dr. Murat KADAN
Vasküler cerrhai pratiğinin önemli sorunlarından biri olan venöz yetmezliklerde, tedavinin en önemli kilometre taşını oluşturan kompresyon tedavisinin, firmanız öncülüğünde yapılan bu toplantısına katılarak, konu ile ilgili güncel gelişmeleri takip etme şansı buldum. Bu nedenle venöz yetmezliklerde kompresyon tedavisi konulu çalışma toplantınıza davetiniz için teşekkür ederim. Ayrıca, firmanızın tamamen yerli sermaye ile üretilen birinci kalite ürünler sunmasının da ülkemiz açısından gurur verici olduğunu düşünmekteyim. Bu vesile ile başta Cihat Bey olmak üzere firmanızı tebrik eder, başarılarınızın devamını diler, saygılar sunarım.
Doç. Dr. Ertan YÜCEL
4. Ulusal Kompresyon Sempozyumu, arzulu, istekli, dinleyicilerle samimi bir aile havasında geçmesine sebep oldu. Bilimsel ve kişisel konuşmaların yemeklerde devamı, katılımcıların hepsinin mutlu, huzurlu, bilimsel olarak doymuş ve güzel duygularla ayrılmamıza vesile oldu. Bu güzel duyguların ve bilimsel ortamın oluşmasında hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan ‘’Benefic’’ markasının sahibi, MES- KON firmasının Genel Müdürü Sayın Cihat ÖZDEMİR’e bu güzel ve özel organizasyondan ve sponsorluğundan dolayı, tüm katılımcılar adına teşekkür ederim.
Prof. Dr. Alptekin YASIM
Yıllar önce MES-KON firmasının desteğiyle bölgesel düzeyde başlayan ‘’Kompresyon Sempozyumları’’ giderek artan bir ivme ile içerik ve kalite olarak hızla yükselmiştir. Artık geleneksel hale gelen bu sempozyumlar Türkiye’nin değişik yerlerinden gelen akademisyenlerin katılımıyla ulusal bir sempozyuma dönüşmüştür. Son olarak Bursa’da yapılan bu ‘’Ulusal Kompresyon Sempozyumu’’ özellikle kronik venöz bozuklukla ilgilenen Kalp ve Damar Cerrahlarını bir araya getirerek görüş alış verişine sebep olmuştur. Bu yüzden Sn. Cihat ÖZDEMİR’in şahsında sempozyumu düzenleyen MES-KON firmasına teşekkür ederim.

Bır telefon kadar yakınınızdayız

Top